„Saubermacher Környezetvédelmi Díj”-at nyert a BME ABÉT hallgatója, Böröndi Tamás, Msc diplomadolgozata

Szerző:
Vaszita Emese

A 2011/2012 tanévben a környezetvédelmi és hulladékgazdálkodási témakörben beadott és sikeresen megvédett BSc/Msc diploma/záró dolgozatok és PhD disszertációk szerzői számára kiírt „Saubermacher Környezetvédelmi Díj” egyik nyertese a BME ABÉT hallgatója, Böröndi Tamás, Msc diplomadolgozata, mely a SOILUTIL projekt keretében folyó szabadföldi kísérletekhez kapcsolódik. A dolgozat címe „Szabadföldi kísérletek termesztőközeg kialakítására a gyáli regionális hulladéklerakó rézsűin.

A díj alapítója Hans Roth úr, a Saubermacher cég tulajdonosa és a Saubermacher- Magyarország Kft.

A díjnyertes dolgozatok bemutatására és a díj átadására 2012. szeptember 27-28. között került sor Kecskeméten, az Egyetemek, Főiskolák Környezetvédelmi Oktatóinak IV. Országos Tanácskozásán.

A csatolmányban megtalálható a Kiírás, a rendezvény programja, a Böröndi Tamás előadása és az Oklevél.

CsatolmányMéret
Saubermacher környezetvédelmi díj.PDF99.95 KB